Mirëseerdhët Te
DIVJAKA RESORT

Parku Kombëtar i Divjakës, Lushnje, Albania

E vendosur pranë Detit Adriatik, me plazhin e tij privat, ofron mundësi të privilegjuara për ata që dëshirojnë të përjetojnë një festë unike me të gjitha ngjyrat dhe shanset e natyrës. Të gjitha dhomat kanë pamje nga deti ose pamje tokësore dhe janë të pajisura plotësisht me: • Ajer i kondicionuar • Minibar • Kasaforte • Minibar • TV LCD • Telefon • Tharese flokesh .
Room2

AKOMODIMI

DHOMAT KANE PAMJE NGA DETI OSE NGA TOKA. Te gjitha dhomat jane te arreduara ne stil modern dhe te pajisura me: Ajer te kondicionuar, Minibar, Kasaforte, TV LCD, Tharese flokesh.
Image 8_600x400

USHQIMI & PIJET

Divjaka Resort ofron pjata të veçanta me të gjitha llojet e guzhinës tradicionale shqiptare dhe italiane. Tek ne do të gjeni ushqime të freskëta të shërbyera me kujdes për këdo që adhuron shijen e kombinuar me një mjedis relaksues. Jeni të mirëpritur të shijoni kulinarinë me cilësisë më të lartë . Also to Divjaka Resort will find and pizzeria where you can enjoy delicious pizza.
97398373

AKTIVITETE

Divjaka Resort ofron një sërë ambjentesh që plotësojnë të gjitha kushtet tuaja për pushime sa më të rehatshme dhe luksin e pushimeve ekonomike afër natyrës së qetë.
home_hotel2_icon2

Pamje nga deti

Divjaka Resort ju ofron pamje mbreselenese nga deti Adriatik. Shijoni lindjet dhe perendimet e diellit ne dhomat tona luksoze me te dashurit tuaj. Peisazhe te mrekullueshme jane duke pritur per tu ekploruar nga ju.
wifi

Wi-Fi Falas

Divjaka Resort juofron aq shume aktivitete saqe ju do ta harroni perdorimin e internetit. Por, nuk mungon Wi-Fi falas ne cdo cep te resortit. Ne cdo cast mund te shperndani momentet tuaja online. Mos harroni te na permendni.
Exclusive interior

Interiori

Dhome Standarte Dopio, Dhome Standarte Teke, Dhome Triple Deluxe dhe Suita
Swimming Pool

Pishina

Divjaka Resort ju ofron pishina per te rritur dhe femije.
Activities

Aktivitete

Aktivitete zbavitese per secilen grupmoshe: Koncerte, Evente, Animacion, Lojra, Sporte
Bar & Restaurant

Bar & Restorant

Resorti ofron : 1 Restorant a la Carte & 1 Restorant All Inclusive ku nderthuret kuzhina Tradicionale dhe Europiane.

Rezervoni

Data e Hyrjes

Data e Daljes