Divjaka Resort

Destinacioni juaj perfekt!

Pushime ideale vetem tek
Divjaka Resort

“Akomodimi perfekt ne vendin ideal”

E vendosur pranë Detit Adriatik, me plazhin e tij privat, ofron mundësi të privilegjuara për ata që dëshirojnë të përjetojnë një festë unike me të gjitha ngjyrat dhe shanset e natyrës. Të gjitha dhomat kanë pamje nga deti ose pamje tokësore dhe janë të pajisura plotësisht me: • Ajer i kondicionuar • Minibar • Kasaforte • Minibar • TV LCD • Telefon • Tharese flokesh .

Resorti Ofron:

Dhoma me pamje nga deti ose nga toka te pajisura me: Ajer te kondicionuar, Minibar, Kasaforte, TV LCD, Tharese flokesh

1 Restorant a la Carte
1 Restorant All Inclusive ku nderthuret kuzhina Tradicionale dhe Europiane
1 Pool Bar
1 Beach Bar
2 Pishina te jashtme per te rritur dhe femije
Plazh privat ranor
1 Salla konferencash
1 Salle takimesh
SPA (fitness, sauna, banjo avulli, jacuzzi, masazh)
Mini Club dhe Kend lojrash per femije
Wi-Fi
Parking