Divjaka Resort

DHOMAT KANE PAMJE NGA DETI OSE NGA TOKA

Te gjitha dhomat jane te arreduara ne stil modern dhe te pajisura me: Ajer te kondicionuar, Minibar, Kasaforte, TV LCD, Tharese flokesh.
Akomodimi

Dhome Standarte Teke

Te gjitha dhomat kane : • Ajer i kondicionuar • Minibar • Kasaforte • Minibar • TV LCD • Telefon • Tharese flokesh .
2Ambjente
2Krevate
35m2
Akomodimi

Dhome Standarte Dopio

Te gjitha dhomat kane : • Ajer i kondicionuar • Minibar • Kasaforte • Minibar • TV LCD • Telefon • Tharese flokesh .
2Ambjente
1Krevate
35m2
Akomodimi

Dhome Triple

Te gjitha dhomat kane : • Ajer i kondicionuar • Minibar • Kasaforte • Minibar • TV LCD • Telefon • Tharese flokesh .
3Ambjente
2Krevate
45m2
Akomodimi

Dhome Quadruple

Te gjitha dhomat kane : • Ajer i kondicionuar • Minibar • Kasaforte • Minibar • TV LCD • Telefon • Tharese flokes
4Ambjente
3Krevate
45m2
Akomodimi

Dhoma Deluks

Te gjitha dhomat kane : • Ajer i kondicionuar • Minibar • Kasaforte • Minibar • TV LCD • Telefon • Tharese flokesh .
4Ambjente
4Krevate
50m2